Ana Sayfa Müşteri Online İşlemler
Slider
   
İnsan Kaynakları Politikamız

Akbaş Tekstil A.Ş. , çalışanlarını birer işçiden ziyade kurmuş olduğu ailenin bireyleri olarak görmektedir.

Akbaş Tekstil A.Ş. çatısı altındaki bireylerin, aileye katılımı, gelişimi, eğitimi ve etkinliği yeniliklere uygun bir şekilde sağlanmakta olup çalışan mutluluğu hedef olarak görülmektedir. Mutlu ve huzurlu çalışma ortamının başarıyı getireceğine inanan Akbaş Tekstil A.Ş. , bünyesindeki personelin performansının takibini yaparak adalet mekanizmasının da sağlıklı bir şekilde işlemesini sağlamayı amaç edinmiştir.

Akbaş Tekstil A.Ş. ‘nde insan kaynağının mutluluğu üretimin en büyük gücü olduğu inancı yer etmiştir.

Tüm çalışanlardan elde edilen geribildirimlere önem veren bir yapıya sahip olan Akbaş Tekstil A.Ş., insan kaynağını “fikir ortağı��?olarak görmektedir. Yapılan geribildirimler sayesinde elde edilen fikirler, değerlendirme birimi tarafından incelenerek uygun koşullarda hayata geçirilir ve böylece aile bireylerinin daha da üretken olması sağlanmaktadır.

Akbaş Tekstil A.Ş.’nde yapılan tüm çalışmaların ilk hedefi üretmek değil çalışan memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaktır.

Akbaş Tekstil A.Ş., başarıya giden yolda insan kaynağının ne kadar önemli olduğunun bilincinde yatırımlarını sürdürmeyi ve topluma örnek olmayı ilke edinmiştir.

   
 
Grup Şirketlerimiz