Ana Sayfa Müşteri Online İşlemler
Slider
   
Hakkımızda

Akbaş Tekstil Oto. Sanayi ve Ticaret A.Ş. , Gürbaşlar Grup bünyesinde yer almaktadır. Akbaş Tekstil A.Ş. 1989 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgede 25.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup bugün 15.000 m2 kapalı alanda tekstil sektörünün boya ve terbiye alanında 650 TON/ay kapasitesi ile faaliyet göstermektedir. Merter/İstanbul ‘da aynı zamanda ofisi bulunan firmamız dünyanın önde gelen firmaları için üretim yapmaktadır. Akbaş Tekstil A.Ş. bünyesinde çalışan 190 kişi bulunmaktadır.

Sadece üretim anlamında değil, sosyal sorumluluk ve çalışan ilişkilerinde de “KALİTE” yi ilke edinmiş olan Akbaş Tekstil A.Ş., uluslararası belgelendirme kuruluşu olan SGS tarafından alınmış ISO 9001 standardı ile geliştirdiği organizasyon yapısını daha da güçlendirme adına sürekli yenilik ve gelişim çalışmalarını devam ettirmektedir.

Kuruluş amacı üretim olan Akbaş Tekstil A.Ş., bunun yanında çevre ile dost ve korunması adına da mevzuat gerekliliklerini yerine getirmektedir. Dünyanın kabul ettiği Öeko-Tex 100 standardına sahip olarak bu konuda ne kadar hassas olduğunu da belgelendirmiştir. Aynı zamanda uluslararası belgelendirme kuruluşu olan CU (Control Union) tarafından alınmış Organik Boyama sertifikasına da sahip olan Akbaş Tekstil A.Ş., çevreye duyarlılık konusunda tedarikçilerini de yönlendirmektedir.

Her zaman daha iyisinin olacağına inanan Akbaş Tekstil A.Ş., teknolojik gelişmeleri takip ederek uygun olanları bünyesine dahil etmekte ve sürekli yenileşme yolunda yatırımlarını sürdürmektedir.

   
 
Grup Şirketlerimiz